Tregojini njė shoku
Shtoje tek tė preferuarat
   
   
Faqja Kryesore
Dhomat
Rezervime
Oferta & Paketa
Bar & Restorant
Sherbimet
Atraksione Turistike
Foto Galeri
Kontakte
Vendodhja
 

Mirėsevini nė Hotel Nertili!

Me nje distance te shkurter nga Saranda ne drejtim te Butrintit Hotel Nertili ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te gjithe Bregdetit te Sarandes dhe Ishullit te Korfuzit. Me nje plazhe te mrekullueshem me uje te kristalte pushimet tek ne behen te paharrueshme. Hoteli permban Dhoma Dopio dhe Familjare me nje Aredim Bashkohor dhe pamje nga Deti. Restorati ju ofron nje panorame fantastike qe nderthuret me shijen e gatimeve Tradicionale dhe Europiane. Objektivi jone eshte kenaqesia e Klienteve tane. Ju mirpresim.

TE REJAT

 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
| |